O produkcie turystycznym 2014 roku - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szlak wyróżniony po roku działania

Kapituła powołana przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną 3 sierpnia br. wybrała najlepsze produkty turystyczne z naszego regionu. Wyróżniono trzy podmioty oferujące najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty, spełniające wszelkie wymogi regulaminowe. Najlepszymi produktami województwa w 2014 roku zostały: Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury, Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki oraz Muzeum – Zamek w Łańcucie.

Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki został wyróżniony za promocję atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego w bliskiej relacji z jego bogatą tradycją kulinarną. Doceniono jego rolę w propagowaniu historii regionalnych kulinariów oraz wpływ na zwiększenie atrakcyjności ofert restauracji, karczm, oberż, zajazdów, szynków i tawern. Głównymi atrakcjami Szlaku są – rozrzucone na 3 trasach: bieszczadzkiej, beskidzko-pogórzańskiej i północnej - punkty gastronomiczne, restauracje w pensjonatach i hotelach oraz gospodarstwa agroturystyczne wraz z ich ofertą kulinarną. Szlak tworzy 40 certyfikowanych punktów gastronomicznych z obszaru województwa podkarpackiego specjalizujących się w kuchni regionalnej, etnicznej, dworskiej, myśliwskiej i miejskiej.

 

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone