Oczekiwanie na premierowego Iphona 6 - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wiele godzin oczekiwania w temperaturze 2 stopni, zmarznięci, głodni i zniecierpliwieni, cel? Iphone 6! Setki osób oczekiwało pod drzwiami salonu do godziny 24 aby zaraz po północy móc kupić najnowszy model telefonu Iphone 6 z polskiej dystrybucji. Zobaczcie co się działo. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

 

Nowy Iphone pojawił się w dwóch wersjach: z wyświetlaczem 4,7 i 5,5". W porównaniu do poprzedniego modelu ekran ma większą rozdzielczość ( 1920x1080 dla ekranu 5,5") oraz większy kontrast. Iphone 6 posiada także procesor kolejnej generacji A8 i nowy koprocesor ruchu zapewniające według producenta większą wydajność i dłuższy czas pracy na baterii. W funkcjach kamery została dodana filmowa stabilizacja obrazu oraz możliwość nagrywania z ciągłym autofokusem. W większym Iphone 6 Plus czas czuwania na baterii podawany przez producenta wynosi 16 dni, czas rozmów to maksymalnie 24 godziny, odtwarzanie muzyki to maksymalnie 80 godzin. Z ciekawostek dodano jeszcze funkcję połączeń głosowych przez LTE.


reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone