Nowe telewizory Sharp AQUOS 3D LED od września w sprzedaży - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Warszawa, 28 sierpnia 2014 roku
- We wrześniu do sklepów trafią najnowsze telewizory 3D LED Sharp AQUOS. Tym samym firma rozszerza swoją ofertę telewizorów w rozmiarach ekranu 42 i 50 cali. Wprowadzane serie LE756, LE758, LE759 oraz LE771 i LE772 wyposażono w szereg rozwiązań gwarantujących wysoką jakość obrazu. Modele wyróżnia także elegancki design.

Telewizory Sharp AQUOS 3D LED serii LE756, LE758, LE759 oraz LE771 i LE772 oferują wysoką jakość obrazu i płynne odtwarzanie dynamicznych scen. Zapewnia to technologia aktywnego podświetlenia Active Motion 300 Hz, opracowana przez firmę Sharp. Dzięki temu rozwiązaniu rozmycia ruchomych obiektów są zniwelowane, a obrazy odwzorowane są w sposób naturalny. Active Motion 300 Hz gwarantuje również znakomite odtwarzanie szybko zmieniających się scen. Telewizory Sharp nowych serii oferowane są w rozmiarach ekranu 42 i 50 cali.

Nowe modele Sharp AQUOS 3D LED wyróżnia elegancki wygląd. Ekran okala wyjątkowo smukła ramka, a obrotowa podstawa wykonana z aluminium znakomicie się z nim komponuje. Telewizory serii LE756, LE758, LE759 oferowane są w kolorze czarnym. Natomiast linie LE771 i LE772 posiadają obudowę w kolorze tytanowym.

Wprowadzane we wrześniu na rynek telewizory Sharp wyposażone będą w AQUOS NET+, portal internetowy zintegrowany z urządzeniami przenośnymi, aplikacjami, usługami „wideo na żądanie” (VOD) oraz własnymi materiałami multimedialnymi. Zapewnia on pełne możliwości podłączeniowe, przez wbudowane Wi-Fi. Telewizory serii LE756, LE758, LE759 oraz LE771 i LE772 mogą być obsługiwane za pomocą urządzenia przenośnego, dzięki aplikacji Sharp Smart Remote lub przez dowolną klawiaturę USB HID (Human Interface Device). Oferowana przez modele nowych serii Sharp technologia DMR (Digital Media Renderer) umożliwia użytkownikom odtwarzanie zdjęć, filmów i nagrań muzycznych on-line lub zapisanych na smartfonach i tabletach - zarówno na systemach iOS i Android. Ponadto technologia Miracast pozwala posiadaczom urządzeń z systemem Android na bezprzewodowe powielanie obrazu ze smartfona lub tabletu bezpośrednio na telewizor. Tym samym z materiałów multimedialnych, gier czy Skype można korzystać w wygodny sposób - na dużym ekranie telewizora firmy Sharp.

Elementem ułatwiającym obsługę w seriach LE771 i LE772 jest zaawansowany, żyroskopowy pilot zdalnego sterowania tzw. Air-Mouse. Dzięki niemu poruszanie się po świecie aplikacji AquosNet+ będzie jeszcze łatwiejsze.

Nowe serie telewizorów Sharp AQUOS 3D LED są seriami bliźniaczymi, które oprócz kolorów obudowy różnią się rodzajami zainstalowanych tunerów HD. Seria LE756 wyposażona została w tuner HD - DVB-T/DVB-C; seria LE758, LE771 w tuner HD - DVB-T2/DVB-T/DVB-C; seria LE759, LE772 oferuje tuner HD -  DVB-T/DVB-C/DVB-S/S2.

W zestawie z telewizorami dostarczane są cztery pary okularów 3D.

Sugerowane ceny detaliczne:

LC-42LE756 – 2 699- PLN
LC-42LE758/9 – 2 799- PLN
LC-42LE771/2 – 2 999- PLN
LC-50LE756 – 3 799 - PLN
LC-50LE758/9 – 3 899 - PLN
LC-50LE771/2 – 4 099 - PLN

źródło: http://infowire.pl

Informacje o firmie Sharp

Firma Sharp istnieje od ponad 100 lat. Od 1912 roku nieustannie rozwija się, wprowadzając na rynek nowe produkty wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Sharp jest światowym liderem w dziedzinie LCD, technologii LED oraz fotowoltaiki. Jako jedyna firma na świecie oferuje klientom telewizory z technologią Quattron oraz produkty Home & Environment z technologią Plasmacluster. Sharp nie tylko tworzy innowacyjne produkty, ale także kształtuje nowy styl życia w XXI wieku. Pomysły inżynierów i projektantów Sharp poprawiają, upraszczają i uprzyjemniają codzienność w pracy i w domu. Sprawdzają się w biurach i fabrykach, w zaciszu domowego salonu i w kuchni. 
W poszukiwaniu elektroniki o nowym wymiarze, opierają się na trzech filarach: rozwiązaniach dla domu, biura oraz systemach mobilnych. Firma Sharp przywiązuje najwyższą wagę do rozwoju i badań. Nieustannie inwestuje
w badania i rozwój, a w licznych centrach badawczo-rozwojowych firmy na całym świecie pracuje ponad 8000 pracowników. Stąd bierze się ich istotny wkład w rozwój szeregu technologii stosowanych nie tylko w urządzeniach
z logo Sharp, ale także naszych konkurentów. W globalnej ofercie produktowej Sharp znajduje się szeroka gama produktów elektroniki użytkowej, sprzęt AGD, biurowe urządzenia wielofunkcyjne, oświetlenie LED, a także telefony komórkowe i panele słoneczne. Ponadto pracujemy nad rozwojem kluczowych podzespołów cyfrowych do urządzeń elektronicznych.

www.sharp.pl

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone