O polityce - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy można jeszcze znaleźć w polityce jakieś pozytywy?

Patrząc na to, co od wielu lat dzieje się na polskiej arenie politycznej chyba trudno w to uwierzyć. Arena to chyba trafnie użyte słowo, gdyż dla niektórych polityka to odgrywanie ról na potrzeby publiczności, a zarazem walka o przetrwanie. Przy okazji wyborów do Parlamentu Europejskiego mówiono bardzo wiele o atrakcyjności takiej posady i przedstawiano pretendentów, dla których głównym wyznacznikiem miała być właśnie atrakcyjność sama w sobie.

Jednak ostatecznie to my - wyborcy decydujemy, kto będzie "walczył na arenie politycznej", dlatego warto podejmować świadomie wyzwanie wyboru naszego kandydata. W końcu, ktoś kiedyś walczył o to, byśmy mieli teraz takie możliwości.

Wracając do pozytywów w polityce, myślę, że jest podobnie jak w innych dziedzinach. Pozytywne aspekty funkcjonują na przemian z aspektami negatywnymi. Problem polega na nieproporcjonalnej czasem ich promocji.

A co wy myślicie na ten temat?

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone