Majowy koncert Sylwii Grzeszczak w Szczecinie - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 22 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Tomasz, Maurycy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już 24 maja 2014 r. będziemy mogli usłyszeć w Szczecinie znaną wokalistkę i kompozytorkę- Sylwię Grzeszczak. Koncert zaplanowany jest w ramach trasy, w której Sylwia promuje swoją płytę pt."Komponując siebie”.

„Komponując siebie” to album ,który miał premierę 11 czerwca 2013 roku. Podczas swojej trasy Sylwia Grzeszczak zamierza promować swój album i zawitać w Szczecinie już 24 maja o godzinie 20 w Teatrze Letnim. To szansa na usłyszenie hitów ,które nie schodziły w ubiegłym roku z list przebojów: „Flirt”, „Pożyczony” czy „Księżniczka”. Nie zabraknie również utworów ,które są wszystkim znane: „Małe rzeczy” czy „Sen o przyszłości”. Bilety do 30 kwietnia są w sprzedaży w cenie 30 złotych, natomiast w dniu koncertu będą kosztować 40 złotych.

Sylwia Grzeszczak to polska kompozytorka oraz piosenkarka popowa. Jako dziecko wystąpiła w programie Od Przedszkola do Opola. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Muzyczna w Poznaniu.  Zadebiutowała płytą pt. „Sen o przyszłości”, którego premiera odbyła się w 2011 roku. Artystka jest bardzo popularna w Polsce i na świecie dzięki dobrej muzyce, która łatwo wpada w ucho.

 

Krzysztof Świercz

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone