Zespół Skunk Anansie odwiedzi wiosną cztery miasta w Polsce - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ósmego marca w Auli UAM w Poznaniu wystąpi zespół Skunk Anansie. Muzycy na czele z charyzmatyczną wokalistką Skin zaprezentują materiał z najnowszej płyty nagranej w kwietniu tego roku w londyńskiej Cadogan Hall. Na krążku "An Acoustic Skunk Anansie - Live In London" znalazły się największe przeboje grupy w akustycznych aranżacjach: "Charlie Big Potato", "Hedonism " czy "Secretly".

Muzycy ze Skunk Anansie są obecni na rockowej scenie od blisku dwudziestu lat, wyłączając kilkuletnią przerwę. Grupa powstała w 1994 roku w Anglii. Ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych. "Acoustic Skunk Anansie" jest ich pierwszym wydawnictwem koncertowym.

Bilety na koncert w Poznaniu w cenach 120, 140, 160 i 180 zł będzie można kupić od 5 listopada na Ebilet.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Poza Poznaniem muzycy zagrają również koncerty w Warszawie, Łodzi i Zabrzu.

  • Skunk Anansie - koncert
  • 8.03.2014, Aula UAM
  • bilety  w sprzedaży od 5.11
reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone