Pierwszy krok we własny biznes - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM oraz Miasto Poznań zapraszają studentów, doktorantów, absolwentów oraz pracowników naukowych do udziału w V edycji programu szkoleniowo-doradczego "Pierwszy krok we własny biznes".

Masz pomysł na biznes, ale brakuje ci odwagi i umiejętności, aby go wdrożyć? Masz dość teorii. Zależy ci na tym, by mieć wsparcie profesjonalistów i praktyków biznesu? Chciałbyś się przekonać czy poradzisz sobie na rynku?

Poprzez udział w programie będziesz miał możliwość wyboru idealnego modelu dla swojego przyszłego biznesu. Nauczysz się, jak przygotować profesjonalny biznesplan na jednej kartce. Poznasz tajniki udanej prezentacji oraz dowiesz się, jak skutecznie sprzedać swój produkt. Ale przede wszystkim, poznasz wartość swojego pomysłu.

W czterech dotychczasowych edycjach programu z bezpłatnych szkoleń skorzystało już kilkaset osób, a wielu z nich udało się zrealizować marzenia o własnym biznesie.

Zgłoszenia do udziału w programie składać można do 2 marca 2014 r.

Więcej informacji:


źródło: http://www.poznan.pl
fot. P. Danielewicz
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone