Aktywizacja rzeszowskich bezdomnych - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 W dniu 19.06.2015 roku odbyło się drugie spotkanie „Grupy z Uśmiechem” z mieszkańcami schroniska przy ul Jana Styki w Rzeszowie.

Spotkanie odbiegało tematycznie od pierwszego, co było celowe ze względu na wprowadzenie różnorodności spotkań, a także uwzględnienie zainteresowań osób, do których to spotkanie było kierowane. Tematem przewodnim był film, a po nim krótka dyskusja na temat fabuły, gry aktorskiej i poziomu humoru zastosowanego przez reżysera.
Mieszkańcy wykazywali dość duże zainteresowanie, chociaż emisja filmu kolidowała z rozgrywanym w tym czasie meczem, który stanowił swego rodzaju konkurencję dla prezentacji przygotowanej przez wolontariuszy. Niemniej jednak na szczęście prowadzących, nie każdy jest miłośnikiem piłki nożnej i smak kawy i ciastka został tym razem doceniony przez kilkuosobowa grupę bezdomnych, chętnych do wspólnego spędzenia czasu i miłej zabawy w gronie wolontariuszy.

Spotkania te są kolejnym krokiem, mającym na celu aktywizację mieszkańców schroniska.

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone