Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

EXPO Opole to dwa wymiary jednego z ważniejszych wydarzeń w regionie: inauguracja działalności Centrum Wystawienniczo-Kongresowego z udziałem znakomitych gości ze świata biznesu i nauki oraz ekspozycja targowa największych walorów Opolszczyzny.

Podczas trzech dni pokażemy Opolszczyznę z jej nieznanej dotąd strony akcentując potencjał regionu i promując jego najsilniejsze marki. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie firmy chcące pochwalić się swoimi osiągnięciami, których działalność kreuje wizerunek i wpływa na rozwój Opolszczyzny.

EXPO Opole to wydarzenie dedykowane wiodącym firmom regionu, profesjonalistom, prężnie działającym pracodawcom. To doskonałe miejsce na prezentację firmy w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym.

Targi to także możliwość przedstawienia osiągnięć i oferty firmy przed gośćmi z kraju i zagranicy, to również doskonała platforma kontaktów biznesowych. Udział wezmą przedstawiciele branży: spożywczej, rolniczej, gastronomicznej, motoryzacyjnej, logistycznej, budowlanej, BPO, metalowej, chemicznej, meblarskiej, finansowej, ubezpieczeniowej, informatycznej, turystycznej, wydawniczej, naukowej i technicznej, oświatowej, kulturalnej i innych (w zależności od proponowanych form prezentacji).

Ekspozycji wystawienniczej towarzyszyć będą:
- szkolenia biznesowe;
- prezentacje;
- konkursy oraz atrakcje dla zwiedzających;
- warsztaty szkoleniowe dla mieszkańców Opola i okolic.

http://www.cwkopole.pl

Źródło: opole.pl