Na Stadionie Narodowym będzie można oglądać jachty - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 20 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Renata, Filipina, Eustachy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od czwartku, 3 kwietnia 2014 r. na Stadionie Narodowym będzie można oglądać jachty, łodzie motorowe i najszybsze skutery świata. Targi Wiatr i Woda to największa tego typu impreza w Polsce i jedna z największych w Europie. Na imprezę najlepiej będzie dojechać komunikacją miejską.

W związku z dużym zainteresowaniem targami, na Pradze-Południe w okolicach stadionu mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchu lub problemy z zaparkowaniem auta. Newralgiczny będzie tutaj zwłaszcza weekend.

W tych dniach najlepiej będzie pozostawić własne auto na parkingu (np. P+R, mapa z lokalizacją poszczególnych obiektów znajduje się na stronie www.ztm.waw.pl/parkujijedz.php?c=116&l=1) i skorzystać z komunikacji miejskiej.

Sprawny dojazd na targi zapewnią tramwaje linii 7, 8, 9, 22, 24 i 25, autobusy linii 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517 i 521 oraz kolej.

inf. prasowa

Targi WIATR I WODA 5 lat temu zostały przyjęte w poczet członków INTERNATIONAL FEDERATION OF BOAT SHOW ORGANISERS. Każdego roku Targi WIATR I WODA gromadzą wystawców z Polski, Europy i świata. Odwiedza je wielotysięczne grono miłośników sportu i rekreacji, a także ci, dla których przygoda z żaglami, deską, kajakiem czy nurkowaniem dopiero się zaczyna.

Targi WIATR I WODA z roku na rok powiększają się. Systematycznie wzrasta liczba wystawców i zwiedzających oraz zwiększa się zajmowana powierzchnia wystawiennicza.

http://www.stadionnarodowy.org.pl
Więcej informacji: http://www.wiatriwoda.pl/
Organizator: EXPO. Partnerem jest Magazyn Sportów Wodnych Żagle.


fot. http://www.wiatriwoda.pl


reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone