Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Między 4 a 10 października na całym świecie jest obchodzony Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji sieć sklepów Maxi Zoo przygotowała szereg atrakcji dla zwierząt i ich właścicieli. Oprócz ciekawych promocji dla miłośników zwierząt zaplanowano wielkie otwarcie nowego sklepu Maxi Zoo na warszawskiej Białołęce, akcję „MAXIzbiórka dla burka” na rzecz Azylu pod Psim Aniołem oraz akcję edukacyjną ,,My nie gryziemy” prowadzoną we współpracy z fundacją Ewy Naworol.

Październik miesiącem dobroci dla zwierząt.Światowy Dzień Zwierząt został ustanowiony w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji i rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt trwający od 4 do 10 października. Obchody mają na celu zmienić zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt i uwrażliwić ich na los naszych braci mniejszych. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę społeczeństwa na los bezpańskich czworonogów, na warunki bytowe w schroniskach, konieczność sterylizacji bezdomnych psów i kotów, problem znęcania się nad zwierzętami oraz nielegalne hodowle psów. Cały październik zaś jest miesiącem dobroci dla zwierząt.

Otwarcie pełne atrakcji. W połowie października przy ul. Czarodzieja 42 na Białołęce zostanie otwarty kolejny, trzeci już sklep Maxi Zoo w Warszawie. Jak zwykle z tej okazji dla właścicieli czworonogów zostały przygotowane liczne atrakcje. W nowym sklepie warszawiacy znajdą dla swoich pupili nie tylko pokarm, ale także modne i oryginalne akcesoria, drapaki, zabawki. Na miejscu służyć pomocą i radą będzie profesjonalny, lubiący zwierzęta zespół pracowników. Począwszy od otwarcia, aż do końca tygodnia klienci Maxi Zoo będą mogli liczyć na ciekawe promocje i duże rabaty sięgające nawet 40%.

Podczas inauguracji działalności Maxi Zoo w nowym miejscu oprócz rabatów na klientów będzie czekać masa nietuzinkowych atrakcji, m.in. plac zabaw z licznymi przeszkodami, a także food bar dla czworonogów, strefa zabaw dla dzieci, porady behawiorysty i lekarza weterynarii.

Otwarciu będzie towarzyszyć specjalna promocja wybranych produktów Maxi Zoo, które klienci będą mogli zakupić w bardzo niskich cenach i przekazać potrzebującym zwierzętom z fundacji Azylu pod Psim Aniołem.

MAXIzbiórka dla burka. W związku ze zbliżającą się zimą, która jest trudnym czasem dla zwierząt ze schroniska, Maxi Zoo organizuje pomoc dla podopiecznych fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W ramach akcji „MAXIzbiórka dla burka"specjalny Bus Maxi Zoo będzie jeździł po Warszawie i zbierał przekazane przez warszawiaków zbędne koce, kołdry czy wszelkie używane akcesoria, jak miski, smycze i zabawki. Szczegóły akcji będzie można znaleźć na stronie www.maxizoo.pl.

Poznaj Psi język. Maxi Zoo jest także partnerem fundacji Ewy Naworol, która prowadzi ogólnopolską akcję edukacyjną „My nie gryziemy”, która ma na celu uświadamianie najmłodszych mieszkańców Polski na temat bezpieczeństwa obcowania ze zwierzętami. W dniach 3-5 i 10-12 października Fundacja Ewy Naworol odwiedzi Warszawę. Wolontariusze przybędą do  miasta wielką amerykańską ciężarówką. Na jej pokładzie odbywać się będą szkolenia dla dzieci z miejscowych przedszkoli i szkół, dotyczące profilaktyki ataków i pogryzień przez psy. Do akcji My Nie gryziemy włączy się także Maxi Zoo. Na Te dni przygotowano darmowe porady behawiorysty i weterynarza odbywające się w maxi busie i jeśli pogoda pozwoli  plac zabaw dla psów z trenerami. Do wydarzenia włączy się także Fundacja Azyl pod Psim Aniołem, która poprowadzi akcję informacyjną dotyczącą adopcji zwierząt.