„Do zobaczenia w raju” Arturo Mari - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


fot. R.F.


W życiu Arturo Mari raj kojarzył się z oddaniem i służbą dla Jana Pawła II. Dlatego po jego śmierci opublikowano wywiad z papieskim fotografem zatytułowany „Do zobaczenia w raju”. Książka opowiada o przeżyciach i pracy p. Mari, który wykonał ponad milion zdjęć Ojca Świętego. W trakcie lektury książki poznajemy momenty z życia następcy Jezusa na Ziemi, o których nie każdy ma pojęcie. Jak wygląda praca fotografa, jego czas poświęcony służbie w Watykanie i relacje z rodziną?

Nikt nie jest w stanie poznać tak swojego Pracodawcy, jak właśnie papieski fotograf. Bo jest on zawsze najbliżej Papieża. Czy można mu zaufać? Tak. Dlaczego? Bo ma swoje zasady, dzięki którym zdjęcia z kilku momentów w życiu Papieża nie stały się sensacją na światowa skalę. Wielokrotnie zdarzało się, że mógł zarobić za nie fortunę, ale wybrał … No właśnie … co wybrał, przeczytajmy w książce, którą polecam. Książka zawiera dodatkowo zdjęcia, które jednocześnie korelują z jej treścią.

 

R.F.

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone