Maciej Orłoś podpowiada, jak występować i zabłysnąć - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jak przygotowywać się do publicznego wystąpienia? Jak radzić sobie z tremą? Jak postępować w kontaktach z dziennikarzami? Na te i inne pytania odpowiada Maciej Orłoś w najnowszej publikacji. Książka jest pod patronatem Newsline.pl.

Występowanie przed publicznością można porównać do prowadzenia samochodu: w obu przypadkach możliwe jest dojście do wprawy, ale początki są trudne
 – pisze Maciej Orłoś we wstępie swojej książki. Autor zaczyna od podstaw skutecznego wystąpienia, takich jak pierwsze wrażenie, nawiązanie kontaktu z publicznością oraz warstwa niewerbalna, aby następnie przejść do bardziej szczegółowych zagadnień, czyli występów na żywo przed kamerą czy udzielania wywiadów. Wszystkie wskazówki zostały poparte licznymi przykładami. 

Książka to idealny poradnik dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z szeroko rozumianymi publicznymi występami. Znajdziemy w niej również pełne humoru anegdoty zza kulis świata telewizji i biznesu.

źródło: http://www.newsline.pl/

Maciej Orłoś podczas Kongresu Profesjonalistów w Rzeszowie 24 kwietnia 2015 r. 
DSC05286.jpgDSC05305.jpgDSC05306.jpgDSC05309.jpg


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone