Tauron Lang Team Race - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Historyczne sukcesy polskich zawodników w 2014 roku przyczyniły się w znacznym stopniu do wzrostu popularności kolarstwa w naszym kraju. To właśnie jazda na rowerze jest wskazywana przez Polaków jako główna forma ich aktywności. Nic dziwnego, że rośnie również zapotrzebowanie na kolarskie imprezy dla amatorów. Tauron Lang Team Race jest odpowiedzią na te oczekiwania. Rzeszowska edycja wyścigu odbędzie się 31 maja.

Głównym celem Tauron Lang Team Race jest promocja kolarstwa i umożliwienie rywalizacji w profesjonalnych warunkach na najwyższym poziomie. Dzięki masowości imprezy propagujemy zdrowy tryb życia i aktywny wypoczynek wśród szerokich rzesz Polaków.

Wspieramy również pasje i zainteresowania młodzieży oraz dorosłych. Dla trochę młodszych przygotowaliśmy dystanse MINI (40-70 km), na których mogą startować osoby w wieku od 16 lat. Dystanse MAXI (80-120 km) są przeznaczone dla kolarzy pełnoletnich. W sumie rywalizacja toczy się w pięciu kategoriach wiekowych wśród mężczyzn oraz w czterech kategoriach wiekowych wśród kobiet.

Tauron Lang Team Race to również promocja najpiękniejszych regionów naszego kraju. Starannie dobrane lokalizacje, ciekawe trasy i malownicze krajobrazy – to wszystko przyczynia się do budowania relacji z lokalnymi społecznościami, a także z całą kolarską rodziną.

Więcej informacji na stronie: www.tauronlangteamrace.pl

 

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone