Prezydent elekt Andrzej Duda na Jasnej Górze - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Prezydent Andrzej Duda, 25 maja 2015 r. po południu, przyjechał na Jasną Górę

"Przyjechałem, żeby podziękować Matce Najświętszej za opiekę, za siły które mi dała" – powiedział Andrzej Duda redaktorce Annie Przewoźnik z tygodnika "Niedziela". Prezydent wyraził wdzięczność wszystkim, którzy modlili się w jego intencji. Zapytany o to, jak rozumie pojęcie "dobra prezydentura" - odpowiedział:

"Chciałbym, jako prezydent, służyć Polakom. Chciałbym, aby Polacy, niezależnie od tego czy głosowali na mnie czy nie, mogli pod koniec tej prezydentury powiedzieć, że mają takie poczucie, że starałem się być prezydentem wszystkich Polaków. Starałem się odpowiadać na ich potrzeby, byłem takim prezydentem, który był blisko ludzi i rozumiał ich. Na tym mi bardzo zależy". Tego nam teraz bardzo potrzeba jako społeczeństwu, takiej prezydentury. 

Przy okrzykach: „Boże, błogosław Panu prezydentowi”, Pan Prezydent, wraz z Ojcami Paulinami z o. przeorem Marianem Waligórą na czele, udał się pod Epitafium Smoleńskie, gdzie oddał hołd wszystkim poległym w katastrofie nad Smoleńskiem. 

Ogromne znaczenie ma dla bardzo wielu Polaków fakt, że Prezydent elekt nie zawahał się przybyć na Jasną Górę i zawierzyć swoją prezydenturę Matce Najświętszej. Właśnie tu w miejscu, gdzie bije serce narodu, gdzie miliony wiernych przynoszą swe prośby i otrzymują liczne łaski. To kolejny sygnał, że Polska się zmienia. Bóg, honor, ojczyzna.

ad
źródło: https://www.facebook.com/
foto: Anna Przewoźnik
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone