Kolejne semestry Politechniki Dziecięcej - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 22 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Tomasz, Maurycy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dolina wiedzyRuszyły zapisy na Politechnikę Dziecięcą we wszystkich miastach, w których realizowane są filie PD. W Rzeszowie będzie to już XII semestr, w Mielcu IV, natomiast w Dębicy i Ustrzykach Dolnych III semestr zajęć.

Zapisy online na stronie internetowej Politechniki Dziecięcej rozpoczęły się 2 marca O GODZINIE 10.00 I POTRWAJĄ DO 8 MARCA DO GODZINY 23.59.59. Przez tydzień rodzice dzieci w wieku od 6 do 12 lat, będących uczniami szkół podstawowych i mieszkających na terenie województwa podkarpackiego będą mogli zgłosić je do uczestnictwa w darmowych wykładach PD.

W nowym semestrze nie zabraknie ciekawych tematów - dzieci będą programować roboty LEGO, poznają tajniki pracy detektywa, zaprojektują lotnisko, a także wyruszą w podróż po naszym Układzie Słonecznym.

W tym roku w Mielcu, Ustrzykach Dolnych i Dębicy zostaną otwarte laboratoria, w których dzieci będą mogły realizować juz praktyczne zajęcia. Laboratoria zaplanowane są dwa razy w miesiącu. 

Więcej informacji na temat rejestracji oraz zajęć znajduje się na stronie https://dolina-wiedzy.pl

Zajęcia Politechniki Dziecięcej organizowane są przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, a w całej historii skorzystało już z nich ok 15.000 uczestników. W tym roku grono miast powiększy się, ponieważ w październiku zostanie otwarta kolejna Filię PD w Stalowej Woli.

źródło: rzeszów.pl

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone