Jak efektywnie zarządzać firmą? - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 18 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Irena, Stanisław, Józef
Lomag

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To pytanie zadaje sobie każdy przedsiębiorca i menedżer zarządzający niezależnie od wielkości firmy. W czasach szybkiego przepływu informacji, jej dostępności i natłoku danych otaczających nas w każdej minucie właściwe i efektywne zarządzanie biznesem to kluczowa kwestia. Rzutuje ona często na tym, czy dane przedsięwzięcie osiąga sukces czy też nie.

Obecnie większość firm na świecie, zarówno małych jak i dużych, jest w różnym stopniu zarządzanych przez systemy informatyczne CRM (customer relationship management) czy ERP (enterprise resource planning).

Jedym z przykładów oprogramowania do zarządzania magazynem firmy jest aplikacja LOMAG. Oprogramowanie przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorstw i zapewnia podstawową i intuicyjną funkcjonalność, która doskonale odpowiada na potrzeby firm. Niewątpliwą zaletą programu LoMag jest też obsługa dowolnej ilości magazynów. Funkcja ta znajdzie zastosowanie w firmach, które w ramach swojej działalności prowadzą różne jednostki, np. sklepy.

Ideą programu magazynowego LoMag było , jak zapewnia producent, utworzenie aplikacji prostej w obsłudze, a przy tym niezawodnej i funkcjonalnej. Przejrzysty interfejs spełnia to zadanie. Dostęp do poszczególnych funkcji został dobrze przemyślany, z uwzględnieniem podstawowych przypadków użycia programu. Dużym atutem jest zastosowanie interfejsu MDI, dającego możliwość jednoczesnego działania na wielu oknach dialogowych.

Program magazynowy LoMag jest sukcesywnie rozbudowywany. Systematycznie publikowane są aktualizacje, które zawierają sugestie od użytkowników programu. W związku z tym cenimy każdą uwagę i pomysł, dotyczące dalszego rozwoju aplikacji. Mamy nadzieję, że kolejne zmiany w programie spotkają się z aprobatą odbiorców. Również w przypadku potrzeby ze strony klienta na integrację ze sklepem internetowym lub inną usługą, może ona zostać wykonana.

Z programu LoMag aktualnie korzysta kilka tysięcy firm w Polsce a także w 30 krajach poza Polską. Interfejs i wydruki programu są dostępne w języku Polskim, Angielskim i Rosyjskim. Program współpracuje z czytnikami, kolektorami danych, drukarkami etykiet oraz drukarkami fiskalnymi. Powstała również wersja na urządzenia z systemem Android, która wykorzystując wbudowaną kamerę pozwala wykorzystać telefon jako bezprzewodowy kolektor danych.

Firma LONGINT – producent programu LoMag została założona w czerwcu 2004, ale jej doświadczenie sięga jeszcze czasów programowania w asemblerze 6502 na sławnych 8-bitowych mikrokomputerach Atari i Commodore.

Zatrudnia i współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami z dziedziny inżynierii, projektowania i programowania aplikacji. Programiści firmy LONGINT posiadają wyższe wykształcenie informatyczne i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji.

Kluczem do niezawodności oferowanych przez LONGINT rozwiązań jest dokładne planowanie każdego kroku cyklu życia oprogramowania - począwszy od studium wykonalności - na fazie wsparcia powdrożeniowego skończywszy.

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone