Liga Mistrzów wygrana przez Real Madryt – wielka Madrycka fiesta! - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Grudzień 2017    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Olimpia, Łukasz, Jolanta

STRONA W TRAKCIE ZMIAN - Poszczególne elementy mogą nie działać prawidłowo. ZAPRASZAMY WKRÓTCE

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Finał Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017 na pewno przejdzie do tych ciekawszych. Wszystko za sprawą wielkiego, Włosko Hiszpańskiego finału, który okazał się być zdecydowanie po stronie Hiszpańskiej drużyny, która wywalczyła sobie finał w pełnej klasie!

Na samym początku spotkania to drużyna Juventusu dyktowała warunki spotkania, które obfitowało w kilka groźnych sytuacji pod bramką Keylora Navasa. Po wielu niewykorzystanych sytuacjach, wreszcze bramkarz Realu Madryt musiał skapitulować.

Wynik 1:0 otworzył jednak kompletnie inną grę i przebieg spotkania nagle uległ zmianie. Po bramce Juventusu, drużyna mocno schowała się do defensywy i oczekiwała na ataki Realu Madryt, które po kilku nieudanych próbach również obfitowały w bramkę Cristiano Ronaldo, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Juventusu.

W drugiej połowie Real Madryt kompletnie zdominował spotkanie i znacząco pokazał, komu należy się tytuł Ligi Mistrzów. Real rozgromił w drugiej połowie Juventus wynikiem 4:1, którym faktycznie spotkanie zakończyło się, na korzyść Realu Madryt.

Spotkanie było oceniane bardzo wysoko przez wielu sportowych ekspertów. Relacje przeprowadzało wiele marek, w tym LvBet.pl, który oferował na swoim koncie Facebook relację i skrót z tego meczu.

Mecz również wysoko został oceniony przez portal internetowy ŁączyNasPasja.pl, który również brał udział w informowaniu kibiców o przebiegu całego spotkania.

Mecz zakończył się wielkim wynikiem dla Realu, a także historycznym wydarzeniem, albowiem jest to pierwsza drużyna, która obroniła tytuł Ligi Mistrzów w aktualnej odsłonie!