Polish English French German Greek Spanish
Nasz kanał Youtube - Telewizja PomiaTV
Pozytywne myśli:
Crassus Licyniusz Nie gniewaj się, gdy Ci kto gorzkie słowo prawdy powie. Nie gniewasz ...
Zofia Nałkowska Szczęście pozostaje w stosunku prostym do tego, co daje się swojej ...
Bycie szczęśliwym "Bycie szczęścliwym nie znaczy, że wszystko jest perfekcyjne. ...
Ella Wheeler Wilcox Zawsze pnij się do góry. Możesz osiągnąć wszystko, czego tylko ...
Friedrich Schiller Drogim jest mi przyjaciel, ale i nieprzyjaciel pożyteczny; przyjaciel ...
Demokryt Więcej warta jest przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich ...
Reinhold Niebhuz Boże, daj mi tę łaskę, Bym przyjął to, czego nie mogę zmienić, Daj ...
Bogusław Wojnar Każdy ma takich wrogów, na jakich sobie zasłużył i takich przyjaciół, ...
Bertold Brecht Kto nie zna prawdy, ten jest tylko głupcem. Ale kto ją zna i nazywa ...
Amen-Em-Opet Chroń język swój przed złymi słowami.
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Komentarze

Komentarze

Pozytywy polskiej polityki
"Pozytywną stroną polityki w Polsce jest to, że od czasu uchwalenia nowej Konstytucji nie dochodzi do kryzysów rządowych, następuje bezkolizyjna zmiana rządów, a samorząd terytorialny jest odnawiany zgodnie z określonymi w konstytucji kadencjami. Po to, by zrozumieć wartość tego stanu rzeczy można spojrzeć...
O polityce
Czy można jeszcze znaleźć w polityce jakieś pozytywy? Patrząc na to, co od wielu lat dzieje się na polskiej arenie politycznej chyba trudno w to uwierzyć. Arena to chyba trafnie użyte słowo, gdyż dla niektórych polityka to odgrywanie ról na potrzeby publiczności, a zarazem walka o przetrwanie. Przy okazji wyborów do Parlamentu...
Pozytywna informacja w mediach
Potrzebna czy nie potrzebna? Wolicie słuchać, czytać i oglądać treści "negatywne", np. o wypadkach, aferach, zabójstwach, czy gospodarczo-politycznych konfliktach? Jak wpływa to na Was, wasze postrzeganie oraz bliższe i dalsze otoczenie? A może wolicie informacje "pozytywne" - o tym co dzieje się dobrego? Zapraszamy do dyskusji!!!
IMAGEOpinia - wygląd
Wyraź swoją opinię na poniższy temat. Napisz dłuższą wypowiedź, to potrwa chwilkę. Zapraszamy wszystkich do komentowania. Twój wygląd o niczym nie świadczy...
IMAGEOpinia - żyć bez
Wyraź swoją opinię na poniższy temat. Napisz dłuższą wypowiedź, to potrwa chwilkę. Zapraszamy wszystkich do komentowania. Nie mógłbym żyć bez...
IMAGEOpinia - drogi
Wyraź swoją opinię na poniższy temat. Napisz dłuższą wypowiedź, to potrwa chwilkę. Zapraszamy wszystkich do komentowania. Nasze drogi w mieście są...
IMAGEOpinia - pozytywna postać
Wyraź swoją opinię na poniższy temat. Napisz dłuższą wypowiedź, to potrwa chwilkę. Zapraszamy wszystkich do komentowania. Najbardziej pozytywna postać Rzeszowa to... i dlaczego ?
IMAGEOpinia - mieszkać w Rzeszowie
Wyraź swoją opinię na poniższy temat. Napisz dłuższą wypowiedź, to potrwa chwilkę. Zapraszamy wszystkich do komentowania. Zamieszkać w Rzeszowie to...  

Inspiracje

120914
1302
150715
190814
211015
220914
231014
240116
301014
71014
DSC04201
DSCF1092
inspiracja01
inspiracja0989
inspiracja_informacja
mot210714
mot8714
motywacja130415
oczekiwanie
plomien
pozytywy
raj
rg

POMIA TV

Galerie fotografii

Golfowe Mistrzostwa Podkarpacia w Grze Krótkiej

Golfowe Mistrzostwa ...

W ostatnią niedzielę, tj. 4.10.2015 r., odbyły się Golfowe Mistrzostwa Podkarpacia w Grze ...

Pale Horse Sandomierz

Pale Horse Sandomierz

Galeria z wizyty amerykańskich żołnierzy w Sandomierzu fot. MSuwalski ...

Opinie

Pozytywy polskiej polityki

"Pozytywną stroną polityki w Polsce jest to, że od czasu uchwalenia nowej Konstytucji nie dochodzi do kryzysów rządowych, następuje bezkolizyjna zmiana rządów, a samorząd ...

Zobacz

O polityce

Czy można jeszcze znaleźć w polityce jakieś pozytywy?

Patrząc na to, co od wielu lat dzieje się na polskiej arenie politycznej chyba trudno w to uwierzyć. Arena to chyba trafnie użyte słowo, gdyż ...

Zobacz

Wyróżnienia dla nas


Polecamy







Inicjatywy

Pozytywna informacja w mediach

Turystyka

Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne

Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne

Tegoroczna odsłona konkursu na „Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne EDEN - Turystyka i lokalna gastronomia" wkroczyła w ostatni etap. Wyłoniono 5 finalistów, wśród nich Szlak Kulinarny ...

Dziecko

Chwilowa pomoc w oczekiwaniu na potomka

Chwilowa pomoc w oczekiwaniu na potomka

Narodziny dziecka są czymś wspaniałym. Jednak dzisiejsze czasu niosą liczne ograniczenia. Przede wszystkim ograniczenia finansowe. Pierwsze wydatki to wizyty miesiąc w miesiąc u ginekologa ...

Zdrowie

Moja zdrowa rodzina - inwestycja w zdrowie za darmo

Moja zdrowa rodzina - inwestycja w zdrowie za ...

Każdy z nas wie, że zdrowie jest najważniejsze, jak mówią organizatorzy akcji "Moja zdrowa rodzina", której ambasadorką jest pani Magdalena Gessler. Przy każdej okazji składając życzenia mówimy sobie ...

Religia

Dekalog (cz. I )

Dekalog (cz. I )

Czytając Dekalog wydaje nam się, że ma on wymowę negatywną „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną”; nie zbijaj; nie cudzołóż; nie kradnij; nie mów fałszywego świadectwa. W rzeczywistości jednak ...

Recenzje

Największy z cudów - wspaniały film o wierze

Największy z cudów - wspaniały film o wierze

Jest to, co prawda film animowany, ale w swoim przekazie jest niesamowity. Pełnometrażowa opowieść o rzeczach, które istnieją w wyobraźniach ludzi wierzących, niewierzących, poszukujących i ...

REKLAMA

Literatura

Dlatego warto czytać romanse

Dlatego warto czytać romanse

Książki zawsze są dobrym antybiotykiem na nudę. Zwłaszcza, gdy dana tematyka interesuje człowieka. Czasami spotyka się kobiety, które także uwielbiają wypełniać sobie czas czytaniem. Najczęściej ...

Kulinaria

Zupa wątrobiana

Zupa wątrobiana

Weź funt wątroby pokrojonej w listki, obsypanej mąką i w smalcu wypieczonej, sporą cebulę pokrajaną, kilka grzanek i jaj i piecz póki się pięknie nie zarumieni. Potem utłucz wszystko drobno w ...

Yt Framwork   

Wszystkie prawa zastrzeżone Pomia.pl © 2011 - 2017 Ogólnopolski Portal Pozytywnych Informacji